12-12-2018
     Pod koniec listopada 2018 r. nauczyciele naszej szkoły przyłączyli się do akcji  „Szlachetna Paczka”. Zdecydowaliśmy się pomóc starszej pani  Zycie (84 lata) oraz jej sparaliżowanemu synowi Krzysztofowi (52 lata). Grono pedagogiczne wykazało się dobrym sercem oraz życzliwością. Za zebrane pieniądze przygotowaliśmy siedem paczek, w których znalazły się: żywność, środki czystości, ubrania zimowe, buty, pościel, koce, ręczniki, obrus, odkurzacz oraz kartka z życzeniami świątecznymi. Wszystko to zostało spakowane i 8 grudnia przekazane organizatorom akcji. Mamy ogromną nadzieję, że sprawiliśmy tej rodzinie radość.

Emilia Fadejew
                                                                                              oraz Zespól do spraw wolontariatu