Zwycięstwo w Wojewódzkim Konkursie „ 112 RATUJE ŻYCIE ”

14-02-2019
     11 lutego 2019 roku, uczniowie naszej szkoły Natalia Dąbrowska z klasy Ic  i Maciej Dąbrowski z klasy IV j odebrali dyplomy laureatów  za zwycięstwo w Konkursie Wojewódzkim  „ 112 Ratuje życie.” Maciej Dąbrowski zajął I miejsce w konkursie, a jego młodsza siostra Natalia zdobyła wyróżnienie.
     Uroczysta gala wręczenia nagród miała miejsce w siedzibie Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku.
     Gratulacje należą się, gdyż w kategorii szkół podstawowych w konkursie rywalizowało ponad  600 kandydatów z całego województwa.
    Nasi zwycięzcy  wykonali  plakaty informujące, jak należy reagować  w sytuacjach nieszczęśliwych wypadków.
     Uwagę komisji konkursowej zwróciły staranność i ciekawe wykonanie prac.
     Na uroczystości obecni  byli  przedstawiciele władz  Województwa Podlaskiego, Kuratorium Oświaty i Centrum Edukacji Nauczycieli  w Suwałkach .
     Nie mogło zabraknąć  zwycięzców, którzy pojawili się  na uroczystości w towarzystwie Pani Dyrektor  Teresy Haliny Duniewskiej i wychowawców pani Agaty Sosnowskiej i pana Adama Kiryluka.
     Jesteśmy dumni z naszych podopiecznych.
      Po uroczystej gali w holu przed salą konferencyjną można było obejrzeć wystawę konkursowych prac plastycznych oraz odwiedzić stoiska służb Ratownictwa Medycznego, Policji, Państwowej Straży Pożarnej i Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Białymstoku.

Adam  Kiryluk