WYCHOWANKOWIE ŚWIETLICY Z WIZYTĄ W KSIĄŻNICY PODLASKIEJ

08-05-2019
     4 kwietnia 2019roku w ramach Międzynarodowego Dnia Książki dla dzieci, 25 wychowanków  świetlicy pod opieką pani Anety Isajuk gościło w Książnicy Podlaskiej Filii Bibliotecznej nr 5
w Białymstoku. Pan bibliotekarz próbował zachęcić dzieci do samodzielnej lektury i korzystania
z zasobów osiedlowej biblioteki. Przeczytał  przygody „Żubra Pompika” z pozycji „ Zapachy wiosny
i inne historie” Tomasza Samojlika i opowiadanie Roksany Jędrzejewskiej „Wróbel żółty berecik”
z książki „Bajkoterapia, czyli bajki pomagajki dla małych i dużych”. Szczególnie dzieci zainteresowała ostatnia opowieść, podczas której  były bardzo zasłuchane i zaangażowane. Na pewno nie będzie to nasza ostatnia wizyta w tym miejscu, bo „Książka jest najlepszym przyjacielem człowieka, nigdy nie zdradzi, nie zawiedzie a nauczy wiele”.
Organizator: Aneta Isajuk

tekst: Aneta Isajuk