Igrzyska Miasta Białegostoku w czwórboju lekkoatletycznym 2015

14-05-2015
     W dniach 12 maja – dziewczęta i 13 maja – chłopcy 2015 roku na stadionie Białostockiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Białymstoku odbyły się Igrzyska Miasta Białegostoku w czwórboju lekkoatletycznym. W zawodach wystartowało 17 szkół w kategorii dziewcząt i 16 w kategorii chłopców. Reprezentacja naszej szkoły w kategorii chłopców zajęła 3 miejsce opiekun Marek Karłuk , dziewczęta 10 miejsce opiekun Kamil Ustyniuk. Więcej  informacji na stronie www.pwszs.bialystok.pl Składy drużyn:

dziewczęta :                                                              chłopcy :

1.Kowalczuk Gabriela                                        1.Mieczkowski Mateusz

2.Karłuk Gabriela                                             2.Łapiński Rafał

3. Szmurło Oliwia                                             3.Niemyjski Oskar

4. Zawistowska Martyna                                    4. Iwanowicz Mateusz

5. Giegiel Agnieszka                                         5.Malinowski Marcin

6. Zyrczuk –Żar Jagoda                                     6. Soczko Kacper

Rez:                                                             Rez: