Zbiórka elektrośmieci

21-05-2019
     Szkoła Podstawowa nr 50 uczestniczy w ogólnopolskim programie edukacyjnym: „Moje miasto bez elektrośmieci”. Jeżeli w Waszych domach znajdują się zużyte, popsute urządzenia elektryczne, które nie nadają się do naprawy, to prosimy bardzo o dostarczenie ich do szkoły od strony parkingu (boczne wejście przy portierni), w dniach:

31 maja (piątek)– 8.00-17.00
1 czerwca (sobota)-  9.00- 12.00
3 czerwca (poniedziałek)– 8.00-16.00
Informację o rodzaju i ilości przekazanych elektrośmieci należy przekazać dyżurującym uczniom lub zostawić informację na portierni.

Za zebrane elektrośmieci szkoła będzie mogła skorzystać z Funduszu Oświatowego. Zapytajcie Swoich znajomych, sąsiadów, może oni też mają niepotrzebny sprzęt.

Informacji udziela p. Irena Sołowiej.

Zbieramy: żelazka, telefony komórkowe, klawiatury, radia przenośne, akcesoria komputerowe, tostery, czajniki, suszarki do włosów, magnetowidy, zabawki elektryczne, odtwarzacze DVD, młynki do kawy, zegary, kamery, wagi, świetlówki, golarki, laptopy, ekspresy do kawy, frytkownice, sokowirówki, wiertarki, komputery, wieże AUDIO, roboty kuchenne, kuchenki elektryczne, kuchenki mikrofalowe, maszyny do szycia, kopiarki, kasy fiskalne, odkurzacze, monitory, telewizory kineskopowe, urządzenia chłodnicze, lodówki, pralki, zmywarki, zamrażarki, urządzenia wentylacyjne i klimatyzacyjne, elektronarzędzia, suszarki do ubrań i inne urządzenia elektryczne.
Nie zbieramy pojemników po tuszach!