Organizacja Święta Szkoły – 7 czerwca 2019 r.

03-06-2019
8.00 – 8.40 Msza Święta w intencji wszystkich pracowników i uczniów SP 50  -  Kościół Rzymskokatolicki p.w. Świętego Karola Boromeusza w Białymstoku.
Uczestniczą klasy rozpoczynające naukę o godz. 8.00 pod opieką nauczycieli z którymi mają pierwszą godzinę lekcyjną. Spotkanie uczniów i nauczycieli w szkole o godz. 7.50 (plecaki zostawiamy w szatni), a następnie wspólne przejście do świątyni. Uczniowie innych wyznań przychodzą do szkoły godzinę później.
8.50 – 11.30 zajęcia edukacyjne w klasach zgodnie z planem zajęć
11.50 – 12.35 uroczysty apel z okazji Święta Szkoły (uczestniczą klasy IV – VIII pod opieką wychowawców lub nauczycieli uczących klasę o tej godzinie w razie nieobecności o tej porze wychowawcy). Klasy, które rozpoczynają naukę później lub kończą zajęcia przed apelem, wyznaczają
5 osobową delegację reprezentującą klasę na uroczystości.
Klasy 0-3 w tym roku organizują lekcję o Świętej Jadwidze w oparciu o prezentację multimedialną.

W tym dniu obowiązuje wszystkich strój galowy.

UWAGA!!! Molebień w intencji naszej szkoły odbędzie się dnia 8 czerwca o godz. 8.00
w Cerkwii Prawosławnej pod wezwaniem Świętego Jerzego Wielkomęczennika w Białymstoku. Uczestniczą dzieci pod opieką rodziców i nauczyciele.