Turniej Memory

04-06-2019
     30 maja 2019 r. klasa 1c wzięła udział 10. edycja Centralnego Turnieju Memory w  Białostockim Ośrodku Kultury/Centrum im. Ludwika Zamenhofa, przy ul. Warszawskiej 19. Turniej okazał się świetną zabawą. Wzięło w nim udział ponad 40 uczestników z klas drugich i klasy piątej.  Nasi pierwszoklasiści z klasy 1c byli najmłodsi, ale nie najsłabsi. Wielu doszło do ćwierćfinału pokonując starszych kolegów i koleżanki nawet z 5 klasy. W półfinale wziął udział Bartek i Sebastian. Chłopcy zajęli 4 miejsce. Pokonali wielu przeciwników. Uczniowie, którzy nie brali udziału w turnieju uczestniczyli w konkursie na najlepszy doping. Przygotowaliśmy transparenty i okrzyki. Zdobyliśmy karnet na darmowe zajęcia w przyszłym roku szkolnym.

Tekst : Agata Sosnowska