Dzień Mamy i Taty w 5 – latkach

04-06-2019
     Dnia 29 maja w grupie 5 – latków odbyła się niezwykła uroczystość. Wspaniałymi gośćmi byli Rodzice, dla których dzielne przedszkolaki przygotowały piękną niespodziankę – występ artystyczny. Dzieciaki bardzo się starały, żeby wierszem i piosenką podziękować rodzicom za miłość, cierpliwość
i troskę. Podczas występu nie zabrakło wzruszeń i ukradkiem ocieranych łez, bo która Mama i który Tata je powstrzyma gdy słyszy takie słowa:

„Kocham Was Rodzice z serduszka całego,
I życzę Wam, kochani – wszystkiego najlepszego.”

Po pięknym występie przedszkolaki wręczyły swoim rodzicom wykonane własnoręcznie upominki. Rodzice otrzymali laurki pełne kwiatów, papierowe serca ze słodką niespodzianką oraz lampiony. Pomysłowość dzieci w kwestii upominków była przeogromna.
     Jeszcze raz życzymy Wam Drodzy Rodzice wszystkiego najlepszego i aby  uczucia takie jak: miłość, radość, szczęście czy duma, towarzyszyły Wam każdego dnia. Nie tylko od święta.  Nie tylko w maju!

Tekst i zdjęcia: Beata Kulesza