MIĘDZYSZKOLNY KONKURS „SEKRETY ZWIERZĄT”

13-06-2019
     14 maja bieżącego roku po raz drugi nasza szkoła była organizatorem II Międzyszkolnego Konkursu „ Sekrety Zwierząt”. Miał on na celu wspieranie uzdolnień uczniów oraz rozwijanie ich zainteresowań światem przyrody, a szczególnie światem zwierząt.
     Do udziału w konkursie zaprosiliśmy zaprzyjaźnione białostockie szkoły: Szkołę Podstawową
Nr 14, Szkołę Podstawową Nr 8, Prywatną Szkołę Podstawową Nr 8 i Katolicką Szkołę Podstawową im. ks. Franciszka Blachnickiego. Szóstoklasiści biorący udział w konkursie zaprezentowali bardzo wysoki poziom wiedzy z dziedziny zoologii.
     Wśród wielu nagrodzonych znaleźli się  także uczniowie naszej szkoły:
I miejsce: Kamil Józefowicz i Adam Weremiuk
II miejsce: Martyna Roszkowska
III miejsce: Anna Chrabołowska
     Nagrody dla zwycięzców zakupiliśmy ze środków uzyskanych ze zbiórki makulatury na terenie naszej szkoły.
Wszystkim uczestnikom i ich nauczycielom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

nauczyciele przyrody:
I. Sołowiej, A. Morzy, A. Petelska