Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 w klasach 0-III

26-06-2019

19 czerwca 2019 r. w naszej  szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/19
w klasach 0 – III. W spotkaniu wzięli udział: dyrekcja, nauczyciele, uczniowie, rodzice, pracownicy szkoły i zaproszeni goście. Uroczystość prowadzili uczniowie klasy III c: Weronika Zambrzycka
i Hubert Jankowski. Podczas części oficjalnej głos zabrali: Pani Dyrektor szkoły Teresa Halina Duniewska, proboszcz parafii katolickiej pod wezwaniem Świętego Karola Boromeusza Mirosław Niebrzydowski, ksiądz Walerian Antosiuk oraz przewodniczący Rady Rodziców Pan Jerzy Dudel. Następnie uczniowie z klas II c i III c pod kierunkiem pani Anny Piłaszewicz i pani Joanny Lipskiej – Hościło zaprezentowali część artystyczną. Młodzi wykonawcy podziękowali nauczycielom za trud, opiekę, a przede wszystkim za przekazaną wiedzę. Przedstawili humorystyczną scenkę o szkole, inscenizację o lecie, a także przypomnieli rady na temat bezpiecznych wakacji. Występy uświetniły radosne, wakacyjne piosenki. Ostatnim punktem artystycznego widowiska był taniec do piosenki Cleo „Łowcy gwiazd”.

Na zakończenie uroczystości nauczyciele wraz z wychowankami i rodzicami udali się do wyznaczonych sal, aby podsumować miniony rok szkolny.

W doskonałych nastrojach i ze świadectwem w ręku wszyscy wyruszyli na upragnione wakacje.

Anna Piłaszewicz

Joanna Lipska – Hościło