8C na letnich zgrupowaniach OSPR Związku Piłki Ręcznej w Polsce 2019

29-08-2019

Uczniowie klasy sportowej 8C, trenujący na zajęciach w naszej szkole, w Ośrodku Piłki Ręcznej
w Polsce uczestniczyli w letnich obozach organizowanych przez Związek Piłki Ręcznej w Polsce. Kamila, Martyna, Hania, Wiktoria i Jula wraz z 60 koleżankami z całej Polski pracowały na warszawskim AWFie. Piotrek, Paweł i Marcin wraz z 60 kolegami ze wszystkich województw ćwiczyli na obozie w podkrakowskich Piekarach.

Trwające 10 dni obozy przeznaczone były na ciężką pracę, W programie przewidziane były zajęcia podnoszące umiejętności techniczne z piłki ręcznej różnorodne formy ruchowe. Zajęcia praktyczne
i teoretyczne prowadzili trenerzy piłki ręcznej, sportów walki, gimnastyki, fizjoterapeuci i dietetycy.

Wyjazd na centralne zgrupowanie OSPR był szansą nie tylko do treningów i wzmożonej pracy, to także czas nowych przyjaźni. Wiemy że trud i praca w czasie obozów przyniesie super efekty. Aktywne wakacje przełożą się na wyniki sportowe w nadchodzącym sezonie 2019/2020.
p. Kamil Ustyniuk