Wizyta w Książnicy Podlaskiej wychowanków świetlicy

27-10-2019
     17 października 2019 roku nasi wychowankowie udali się pod opieką pani Anety Isajuk do Książnicy Podlaskiej Filii Bibliotecznej nr 5 w Białymstoku. Dzieci wzięły udział w zajęciach o tematyce patriotycznej. Obejrzały prezentację dotyczącą symboli narodowych, które doskonale znały. Jednak dotyczące ich ciekawostki zaskoczyły wychowanków świetlicy. Razem z panią bibliotekarką dzieci przypomniały i wyrecytowały „Katechizm polskiego dziecka” autorstwa Władysława Bełzy. Następnie dzieci z zaangażowaniem i z  zainteresowaniem wysłuchały książki pt: „Jaki znak twój” autorstwa Michała Rusinka. Wizyta w bibliotece okazała się bardzo pouczająca i utrwaliła  u dzieci znajomość treści patriotycznych i symboliki narodowej.

Tekst: Aneta Isajuk

Zdjęcia: Aneta Isajuk