Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

14-09-2015

Po wspaniałych i wyjątkowo gorących wakacjach  1 września 2015r. na sali gimnastycznej odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/16.

Na początku głos zabrali  zaproszeni goście: ksiądz Władysław Masajło, ksiądz proboszcz Mirosław Niebrzydowski, przedstawiciel Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku Wydziału Ruchu Drogowego podinspektor Paweł  Maciejuk,  dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego Michał Freino i pani dyrektor Teresa Duniewska. Wszyscy zostali mile powitani, a szczególnie dzieci, które pierwszy raz przekroczyły progi naszej szkoły.

Następnie odbyła się część artystyczna przygotowana przez uczniów klas IIc i IIIb pod kierunkiem: Anny Piłaszewicz, Anny Jagielskiej - Ciurla i Sylwii Timofiejuk. Uroczystość poprowadziła Bożena Puchalska.

I tak jak w piosence „Jeszcze tylko: wrzesień, październik, listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec i znów będą wakacje!”

GALERIA:

Tekst: Anna Jagielska-Ciurla