Rozpoczęcie roku szkolnego w klasach IV-VI

25-09-2015

Apel poprowadzili uczniowie klasy V b - Gabriela Adamczuk i Wiktor Pakuła.  W obecności pocztu sztandarowego odśpiewany został hymn państwowy.

Następnie pani dyrektor Teresa Halina Duniewska powitała wszystkich przybyłych. Głos zabrali również zaproszeni na uroczystość goście: ksiądz Mirosław Niebrzydowski, proboszcz parafii pod wezwaniem Świętego Karola Boromeusza oraz ksiądz Grzegorz Misijuk – proboszcz parafii  pod wezwaniem Świętego Jerzego.

Po odśpiewaniu hymnu szkoły odbyła się część artystyczna przygotowana przez uczniów klasy V b pod kierunkiem Ireny Sołowiej. Oprawę muzyczną uroczystości przygotowała Urszula Wiluk,                   a dekoracje – Alicja Drewicka.

Życzymy wszystkim owocnego nowego roku szkolnego.

GALERIA:

Tekst: Irena Sołowiej