Ważne informacje

Kochani głosujcie, każdy głos jest ważny. Nasze uczennice w ogólnopolskim konkursie.

05-12-2019
     Nasza szkoła ma szansę wygrać w ogólnopolskim konkursie ,,Pokaż, że twoja szkoła może być eko’’ organizowanym przez fundację Komputronik. Piosenkę i taniec do niej można obejrzeć na kanale YouTube. Oglądajcie i udostępniajcie, każde wyświetlenie przybliża nas do możliwości wygranej. Dziewczynkom serdecznie gratulujemy talentów wokalnych i tanecznych. Nasze uczennice: Aleksandra Dojnieko, Julia Malicka, Zofia Markow, Zuzanna Onopa i Sabina Polonis pod opieką p. Magdaleny Bajsickiej oraz p. Edyty Karwowskiej udowodniły, że Nasza Szkoła jest eko. Poniżej link do naszej propozycji konkursowej.

Magdalena Bajsicka