„Dobro to norma – bądź normalny” - Wigilia w Departamencie Edukacji

09-01-2020
     19 grudnia 2019 r. pani Emilia Fadejew oraz pięć uczennic  klasy VII b: Ola G., Ola J., Ola P., Magda i Marlena, które w zeszłym roku szkolnym wspólnie realizowały projekt „Międzypokoleniowe spotkania” w ramach konkursu  „Dobro to norma – bądź normalny”, udały się do Departamentu Edukacji na spotkanie wigilijne. Zostały tam serdecznie przywitane przez panią dyrektor Ewę Mitułę oraz miały okazję spotkać się z pozostałymi uczestnikami drugiej edycji tego konkursu. W świątecznej, pełnej ciepła i życzliwości atmosferze wszyscy podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia. To było bardzo budujące spotkanie, które zwieńczyło udział naszej szkoły w konkursie Departamentu Edukacji. Bardzo cieszymy się, że mogłyśmy wziąć w nim udział i szerzyć dobro w naszym lokalnym środowisku.