Drużyna Destination Imagination na finale konkursu z okazji Dnia Współpracy Europejskiej

20-09-2019
     Przebraliśmy się za superbohaterów i nakręciliśmy film o tym, jak strasznie fajny jest nasz Białystok. Ułożyliśmy własne słowa do piosenki Michaela Jacksona "We are the World" oraz wymyśliliśmy zgrabiarko-belarkę z areatorem, naszą maszynę przyszłości. Zostaliśmy docenieni przez organizatorów i pojechaliśmy do Rzeszowa na finał konkursu międzynarodowego organizowanego przez Program Współpracy Transgranicznej Polska - Białoruś – Ukraina.
     W dniach 11-14 września 2019 r. uczestniczyliśmy w fantastycznej zabawie i przygodzie
w Rzeszowie. Uczestniczyliśmy w warsztatach tematycznych: Sztuka, Taniec, Technika, Śpiew. Zwieńczeniem naszych warsztatów był nakręcony film, który miał być pokazany na Międzynarodowym Święcie Współpracy Europejskiej. Graliśmy w międzynarodową grę terenową. II miejsce zajęła nasza koleżanka Aleksandra Jackowska. Mieliśmy również okazję zwiedzić przepiękny Rzeszów. Zagraliśmy również w międzynarodowy mecz siatkówki. Niestety wszystko co dobre szybko się kończy. Zabraliśmy do Białegostoku cudowne wspomnienia oraz zawarliśmy przyjaźnie, które mamy nadzieję będą trwały przez lata.