Drodzy uczniowie, szanowni Rodzice!

02-04-2020
Drodzy uczniowie, szanowni Rodzice!
            ,,Apeluję o zachowanie zasad ostrożności i bezpieczeństwa w związku z ogłoszonym stanem epidemii oraz ograniczeniem funkcjonowania jednostek systemu oświaty. W trosce o zdrowie dzieci i młodzieży prosimy o pozostawanie w domach i zaprzestanie spotykania się u siebie nawzajem. Prosimy o przypomnienie, celem masowego stosowania, zaleceń służb sanitarnych, które są dostępne na stronach internetowych oraz cały czas powtarzane w mediach publicznych.

Zachowanie zasad dotyczących organizacji spotkań i przemieszczania się wzajemnego osób daje nadzieję na ograniczenie skutków epidemii. Starajmy się o tym pamiętać."

Tekst tego apelu podaję zgodnie z dosłownym przekazem otrzymanym z Departamentu Edukacji w imieniu z-cy Prezydenta Miasta Białegostoku. Z całym przekonaniem dołączam się do prośby o poważne i odpowiedzialne traktowanie zaleceń.

Życzę pomyślnego wytrwania w tym trudnym dla wszystkich czasie. Trzymajmy się zdrowo!

Teresa Halina Duniewska- dyrektor szkoły