Uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

19-10-2015

W żadną podróż nie można wyruszyć bez przewodnika, a tym bardziej w podróż ku dorosłości, którą podejmuje każdy z nas. Na trasie czeka wiele niebezpieczeństw i fałszywych ścieżek, wrogów, pułapek, negatywnych emocji… ale na szczęście za rękę prowadzi nas przewodnik i przyjaciel – nauczyciel.

13 października 2015 roku odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

W akademii udział wzięli zaproszeni goście, nauczyciele oraz delegacje klas. Podczas części oficjalnej przedstawicielki Rady Rodziców –p. Marta Panasewicz oraz p. Anna Starzak podziękowały nauczycielom za ich pracę oraz przekazały piękny bukiet kwiatów na ręce pani Dyrektor. Samorząd Uczniowski przygotował dla każdego pedagoga kartkę z życzeniami sukcesów w pracy.

Podczas uroczystości pani Dyrektor wręczyła nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi Nagrody Dyrektora Szkoły.

Część artystyczną pt. „Gość z przeszłości” przygotowali uczniowie z klasy 5 c pod kierunkiem p. Grażyny Makuszewskiej. Uroczystość prowadzili – Karolina Fiedorczuk oraz Paweł Filimoniuk z klasy 5 a. O oprawę muzyczną zadbała p. Urszula Wiluk, zaś piękne dekoracje przygotowała p. Alicja Drewicka.

Wszystkim  nauczycielom życzymy dużo wytrwałości i sukcesów w pracy!

GALERIA:

Tekst: p. Grażyna Makuszewska