Wizyta uczennic klasy 7d w Przedszkolu Samorządowym Nr 32 w Białymstoku i oddziałach „0” naszej szkoły

19-02-2020
     W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego 18 lutego uczennice klasy 7d – Eliza Klim i Patrycja Modzelewska udały się do Przedszkola Samorządowego Nr 32 w Białymstoku
z wizytą do grupy Smerfów. Nasze uczennice przeczytały sześciolatkom bajkę Sławomira Żbikowskiego „O smoku Szczęściarzu”.  Przedszkolaki uważnie słuchały opowieści, a potem bezbłędnie odpowiadały na pytania o jej treść. Eliza i Patrycja przygotowały też zajęcia muzyczne i plastyczne. Dzieci zaśpiewały piosenkę „Smokowy rock” i zatańczyły do niej układ choreograficzny. Potem przyszedł czas na wykonanie papierowych smoków ziejących bibułkowym ogniem. Wszystkie dzieci bardzo zaangażowały się w pracę i swoje smoki postanowiły zabrać do domu.
     Zaprosiłyśmy również przedszkolaki na Dni Otwarte do naszej szkoły.
     21 lutego odwiedziłyśmy też przedszkolaki z oddziałów „0” mieszczących się w naszej szkole. Bajka o smoku, tańce i zajęcia plastyczne bardzo podobały się dzieciom. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć
z naszych wizyt u maluchów.

Małgorzata Ostrowska