Szanowni Rodzice,
     Rada Rodziców jest organem, którego celem jest reprezentowanie rodziców wszystkich uczniów naszej szkoły oraz wspieranie działalności statutowej szkoły, przy bieżącej współpracy z Dyrekcją i Radą Pedagogiczną.
Wspieranie działalności statutowej szkoły jest oparte przede wszystkim na środkach gromadzonych przez Radę Rodziców.
     Głównym „sponsorem” tych inicjatyw jesteście Państwo Wy - Rodzice każdego ucznia naszej szkoły.
     Szanowni Państwo przypominamy o wpłatach, które pozwolą na stałe polepszyć warunki nauki i spędzania czasu przez nasze dzieci w szkole i na jej terenie.
Możemy jako Rada Rodziców również służyć swoim doradztwem, pomocą na wszelkich szczeblach działalności szkoły, pomagać w realizacji imprez, spotkań, festynów itp.
     Chcemy, aby dzieci chętnie przychodziły i spędzały miło czas w szkole, i aby kojarzyła się im nie tylko z nauką i obowiązkami, ale również z czasem zabaw, zawodów sportowych itp.
     W celu wsparcia naszej działalności i pomocy finansowej dla szkoły prosimy o darowizny wedle ustalonych składek na rok 2019/2020
  • pierwsze dziecko uczące się w SP 50 - 60 zł
  • drugie dziecko uczące się w SP 50 - 30 zł
  • trzecie i każde kolejne uczące się w SP 50 - 30 zł
     Decyzję o kierunkach przeznaczania zebranych środków będzie podejmowała Rada Rodziców czyli przedstawiciele klas.

KONTO RADY RODZICÓW

RADA RODZICÓW Szkoły Podstawowej nr 50 z Oddziałami Integracyjnymi

im. Świętej Jadwigi Królowej Polski

ul. Pułaskiego 96

15-338 Białystok

(w tytule przelewu prosimy wpisać imię i nazwisko dziecka oraz klasę, do której uczęszcza)

Podlasko - Mazurski Bank Spółdzielczy w Zabłudowie:

Numer konta: 18 8099 0004 0018 0091 3000 0010

Wszystkie środki  w 100% przeznaczane są na rzecz dzieci w ramach działalności statutowej Rady Rodziców.