Pracownia komputerowa

W naszej szkole znajdują się dwie bardzo dobrze wyposażone pracownie komputerowe z dostępem do Internetu. Odbywają się w nich zajęcia z informatyki dla klas piątych i szóstych oraz zajęcia komputerowe dla klas I-III oraz klas czwartych. Zajęcia z tych przedmiotów odbywają się raz w tygodniu. Klasy I-III przychodzą na zajęcia całą klasą. W klasach starszych w zależności od liczby uczniów zajęcia odbywają się w grupach lub z całą klasą.

W pracowni 216 znajduje się 27 stanowisk komputerowych dla uczniów, natomiast w pracowni 106 znajdują się 23 stanowiska komputerowe. Obie pracownie zostały wyposażone w rozwijane tablice i projektory multimedialne, które pozwalają nauczycielom informatyki w przejrzysty sposób przekazywać wiedzę. Dzięki dużej ilości komputerów każdy uczeń może podczas zajęć pracować samodzielnie oraz rozwijać swoje umiejętności